Také letos jsme měli možnost být součástí Noci kostelů. Hudba našich žáků zazněla hned na několika místech regionu: v kostele sv. Jana Nepomuckého ve Velkém Valtinově, v kostele sv. Fabiána a Šebestiána v Zákupech a v Kapli smíření na Křížovém vrchu v Mimoni.
Jsme rádi, že jsme mohli svými vystoupeními přispět k programu této krásné akce a podílet se na vytváření příjemné atmosféry večera.
Děkujeme všem žákům, pedagogům i organizátorům za jejich přípravu a návštěvníkům za milé přijetí.
Přinášíme několik fotografií jako vzpomínku na povedený večer.
„Některé okamžiky se dají zachytit na fotografii. To nejkrásnější z jejich atmosféry je ale potřeba zažít.“






































