Ples ZUŠ V. Snítila Mimoň se opravdu vydařil. Kromě Big´O´Bandu dorazil i Elvis Presley a Johnny Cash.

V sobotu 9. března 2024 proběhl 2. reprezantační ples ZUŠ V. Snítila Mimoň  „V RYTMU ROCK´N´ROLLU“ a byl stejně velkolepý a moc podařený jako předchozí rok.

Ples odstartoval hned zostra v podání bicího souboru Mimo(ň) Rytmus pod vedením p. uč. J. Málka a saxofonového kvartetu ZUŠ Mimoň pod vedením p. uč. M. Musila. Následovalo předtančení našich Babet pod vedením I. Štásové a píseň Ring Of Fire od Johnnyho Cashe (pana ředitele Z. Lorenze) v doprovodu úžasného Big ´O´ Bandu Marka Ottla. Celý ples s doprovodem této úžasné kapely byl famózní. Návštěvníci tancovali nejen v rytmu rock´n´rollu, ale také v rytmech polky, waltzů i valčíků a mnoho dalších.

Speciální host tohoto plesu byl český Elvis Presley (Jakub Machulda), který předvedl nezapomenutelnou show. Díky úžasné výzdobě kulturního domu Ralsko od našich paní učitelek výtvarky V. Böhmové a R. Lainerové a dětí měl ples úžasnou atmosféru. Hlad zahnal vynikající raut, který připravila Euro škola z České Lípy.

Moc děkujeme všem sponzorům a dalším, bez kterých by tento ples nemohl být tak skvělým zážitkem. Těšíme se na příští rok.

Foto: Facebook Big´O´Band https://www.facebook.com/bigobandenergyorchestra/posts/pfbid09qJEUKgEHPfxvuuy51H14geAKG2VfcLzNYs4hFW9P9otY18o7NCES9ojKpi4MsAGl

Menu